Grąžų rugsėjo rytą, iš Stonaičių socialines globos namų išvyko grybauti į Platelių mišku  Račkauskytė, G. Dirvonskas, A. Petrauskas, R. Jankauskas, E. Gelžinytė, L.Pociūtė . Gamta mus džiugina puikiu oru, tačiau vis tiek jau rudenėja. Neverta nusiminti - juk artėjant rudeniu Stonaičių socialinės globos namuose yra organizuojamos ,,Grybų rinkimo varžybos“.Šios varžybos gyventojų yra laukiamos.

Pilnas tekstas

Visos moterys nori būti gražios. Ne išimtis ir Stonaičių socialinės globos namų  gyventojos. Rugpjūčio 14-os dienos popietę būrelis moterų susirinko pasidaryti proginį  makiažą, ir susipažinti su grožio ir savipriežiūros priemonėmis. Moterys labai aktyviai domėjosi kosmetikos naujovėmis, norėjo viską pačios apžiūrėti ir išbandyti. Į popietę pasikvietėme kirpėją, kuri visoms dalyvėms padarė progines šukuosenas. Gražiai pasipuošusios gėrėme arbatą, kalbėjomės kaip makiažas ir gražiai sušukuoti plaukai keičia moters išvaizdą ir nuotaiką.

 Karštą rugpjūčio septintos popietę, Stonaičių socialinės globos namų gyventojai, lydimi soc.darbuotojos ir užimtumo specialistų, išvyko į Gandingos mišką uogauti. Radome ne tik mėlynių, bet ir kvepiančių aviečių. Geras, tyras oras, rastos gėrybės suteikė daug džiaugsmo bei geros nuotaikos. Pasidžiaugę paukštelių čiulbėjimu ir surinktomis gėrybėmis grįžome namo. Maloniais prisiminimais gyvensime dar ilgai.

Stonaičių socialinės globos namų gyventojai ypač mėgstamos pramogas ir žaisti sportinius žaidimus. Sulaukę palankaus oro ir pasiėmę badmintono raketes ,    dešimt globos namų gyventojų  nusprendė iš bandyti savo jėgas, badmintonų varžybose. Renginys prasidėjo 10:00 val., globos namų sodelyje.Organizatorių tikslas- skatinti gyventojus judėti, sportuoti ir turiningai leisti laisvalaikį. Žaidimo metu visų gyventojų nuotaika buvo puiki . Po rungtynių gyventojai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais. Geriausiai sekėsi L. Pociūtei ir E. Gelžinytei